Voltaic System

Nasze doświadczenie

Pomysłodawcą i współzałożycielem Voltaic System jest Mateusz Kwade – absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, doświadczony menedżer, który z olsztyńską energetyką związany jest pokoleniowo. Jest wnukiem mgr inż. Edmunda Wagnera, który nadzorował rozbudowę sieci energetycznych województwa w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku, kierując budową nowych GPZ-ów w Kętrzynie, Lidzbarku Warmiński, Morągu, Ostródzie, Iławie i w wielu innych lokalizacjach. Mateusz Kwade karierę zawodową zaczynał w firmie OPISiE na stanowisku kierownika robót instalacyjnych.

Przez pierwsze pięć lat kierował robotami na budowach wielu obiektów przemysłowych dla inwestorów takich jak Michelin, ABB, LG Electronics czy Mondi Packaging, aby przez kolejne pięć lat z sprawować funkcję prezesa całego przedsiębiorstwa. Kolejnym etapem na ścieżce zawodowego rozwoju było objęcie stanowiska menadżerskiego w firmie Corab – największego w Polsce producenta konstrukcji wsporczych dedykowanych do projektów fotowoltaicznych.

Współzałożycielem i dyrektorem produkcji Voltaic System jest Tomasz Gosik – wieloletni pracownik ENERGA-OPERATOR SA, który realizował wiele projektów w zakresie budowy instalacji średniego napięcia dla inwestorów takich jak Michelin, Budimex czy Przystań Hotel&Spa. Voltaic System to spółka, w której łączymy doświadczenie z branży fotowoltaicznej z doświadczeniem w zakresie budowy stacji transformatorowych oraz linii średniego napięcia. Wiarygodność, doświadczenie oraz kompleksowość oferty stanowią atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Naszym celem jest rozpowszechnianie idei opłacalnej i ekologicznej inwestycji. Dysponujemy ekspercką wiedzą i oferujemy rzetelne doradztwo, dzięki któremu nasi klienci podejmują świadome i samodzielne decyzje.

voltaicsystem

„Podczas kariery zawodowej zajmowałem wiele stanowisk – kierowałem robotami na budowach dużych obiektów kubaturowych, zarządzałem spółkami budowlanymi oraz budowami farm fotowoltaicznych o mocy ponad 10MW. Moje doświadczenia wykorzystuję, rozwijając projekt Voltaic System – spółki zatrudniającej specjalistów z obszarów projektowania i budowy elektrowni fotowoltaicznych. W pracy zawodowej zawsze promuję najwyższe standardy jakości produktów oraz usług.”

Zapraszam do współpracy, Mateusz Kwade

Posiadamy doświadczenie w budowie stacji transformatorowych, linii SN oraz farm fotowoltaicznych o mocy ponad 20MW.

Wybudowaliśmy ponad 1000 instalacji prosumenckich na dachach polskich domów i firm.

Bazujemy na poleceniach zadowolonych klientów, gwarantując najwyższe standardy jakości produktów oraz usług.

farma voltaicsystem

SPRAWDZONY PARTNER

Ponad 1000 realizacji w regionie

woj-warminsko-mazurskie

Nasi partnerzy: